تبلیغات
نیک لینک - قیمت مسکن در ۵۰ محله شهرتهران
یکشنبه 4 اردیبهشت 1390  05:29 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: نیکتا

در فروردین و اردیبهشت ماه فقط خریداران دچار سردرگمی‌ نیستند، زیرا فروشنده‌ها هم با توجه به یکسری از شرایط وابسته (نرخ تورم و مصالح‌، نیاز مالی و غیره) در ابتدای سال قادر به تصمیم‌گیری برای اعلام میزان قیمت‌های فروش نیستند.
طبق گفته اکثر مشاوران املاک فعال در مناطق مختلف تهران‌، معمولا در این ماه از سال قیمت‌های پیشنهادی فروش واحدهای مسکونی از ثبات برخوردار نیست، به همین خاطر متقاضیانی که قصد خرید دارند مدام در حال رفت و آمد به بازار مسکن هستند تا با توجه به وضعیت قیمت‌های اعلام شده برای فروش بتوانند تصمیم صحیح برای زمان خرید و همچنین انتخاب واحد مورد نظر بگیرند‌.

شنیده‌ها در بازار مسکن حاکی از این مساله است که در فروردین و اردیبهشت ماه فقط خریداران دچار سردرگمی‌ نیستند، زیرا فروشنده‌ها هم با توجه به یکسری از شرایط وابسته (نرخ تورم و مصالح‌، نیاز مالی و غیره) در ابتدای سال قادر به تصمیم‌گیری برای اعلام میزان قیمت‌های فروش نیستند.

موتور جست‌وجوی اینترنتی «ایران فایل» با بررسی قیمت‌های تعیین شده برای فروش واحدهای مسکونی از سوی فروشنده‌ها برای هر محله از تهران البته از نیمه مرکزی به سمت شمال‌، غرب و شرق یک بازه قیمتی قابل قبول در اختیار متقاضیان قرار داده است تا از یک سو مالکان به ارزش حقیقی ملک شان پی ببرند و از طرف دیگر خریداران هم با بررسی قیمت‌ها بتوانند واحد موردنظر خود را با ارزش واقعی خریداری کنند‌.

جدول زیر بیانگر نرخ‌های پیشنهادی واحدهای مسکونی در ۵۰ محله در تهران است که موتور جست‌وجوی «ایران فایل» این بازه را در اختیار کاربران خود قرار داده است‌. به نظر می‌رسد در شرایط کنونی که امکان تسلط خریداران به قیمت مسکن کم است‌، اطلاع از حداقل و حداکثر قیمت واقعی برای معامله واحدهای مسکونی کمک زیادی به طرفین معامله خواهد کرد‌.


   


نظرات()   

نیک لینک

به روزترین وبلاگ ایرانی