تبلیغات
نیک لینک - آغاز عرضه خودرو با یارانه نقدی از هفته آینده
شنبه 3 اردیبهشت 1390  10:03 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: نیکتا

وی ابراز امیدواری کرد: شرایط اجرای طرح عرضه خودرو در قالب طرح تأمین تا پایان هفته جاری نهایی و طرح از هفته آینده اجرایی شود.
مدیر طرح تأمین در مورد دلیل تأخیر در عرضه خودرو در طرح تأمین و از طریق یارانه‌های نقدی مردم، گفت: ایجاد هماهنگی با شرکت‌های خودروساز و سیستم بانکی این کار را مقداری زمان‌بر کرد ولی از هفته آینده طرح اجرایی خواهد شد.

کیومرث فروتنی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اظهار داشت: عرضه خودرو در طرح تأمین منتفی نشده و فقط هماهنگی اجرای طرح بیش از آنچه تصور می‌کردیم زمان‌بر شد.

وی ابراز امیدواری کرد: شرایط اجرای طرح عرضه خودرو در قالب طرح تأمین تا پایان هفته جاری نهایی و طرح از هفته آینده اجرایی شود.

وی با بیان اینکه در این طرح، محصولات سایپا و ایران خودرو عرضه خواهد شد، گفت: مکانیزمی پیش‌بینی شده تا حداکثر استفاده از یارانه‌ها در قالب خرید خودرو صورت گیرد و البته مبلغ قابل توجهی از قیمت خودرو به صورت نقدی از خریداران دریافت خواهد شد.

فروتنی با بیان اینکه خودرو تا سقف قیمت ۱۰ میلیون تومان در طرح تأمین عرضه خواهد شد، اظهار داشت: علاوه بر پراید، ۲ محصول ایران خودرو نیز در این طرح عرضه خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به زمان‌بر شدن هماهنگی با سیستم بانکی جهت عرضه محصولات لوازم خانگی در قالب طرح تأمین، گفت: بانک ملی، مسکن و پست بانک برای اجرای طرح تأمین همکاری خواهند داشت که با با این بانک‌ها به توافق رسیده‌ایم ولی هماهنگی بین شعب آنها نیاز به گذشت زمان دارد.

وی پیش‌بینی کرد: این هماهنگی نیز طی ۲ هفته آینده نهایی شود.

فروتنی همچنین از اضافه شدن برخی محصولات جدید در قالب طرح تأمین خبر داد و گفت: با نهایی شدن هماهنگی‌ها با سیستم بانکی، اجرای طرح تأمین شتاب خواهد گرفت.

به گزارش فارس، ستاد تحول صنایع در روز ۱۷ فروردین امسال اعلام کرده بود که عرضه محصولات سواری سایپا تا سقف ۱۰ میلیون تومان از هفته آینده در طرح تأمین کالا آغاز می‌شود.

بر اساس این گزارش متقاضیان خرید خودرو در این طرح می‌توانند به سایت http://behinyab.ir مراجعه کنند.

   


نظرات()   

نیک لینک

به روزترین وبلاگ ایرانی