تبلیغات
نیک لینک - آخرین وضعیت دیکتانور تونس در عربستان
شنبه 3 اردیبهشت 1390  07:09 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: نیکتا

دیکتاتور فراری مصر که در عربستان سعودی بسر می برد روزگار نکبت باری را سپری می کند.
به گزارش تابناک خبرنگار روزنامه اماراتی ” البیان ” ضمن اشاره به غیرواقعی بودن سکته مغزی بن علی می نویسد : رئیس جمهور مخلوع تونس به همراه همسر خود که به صورت غیر رسمی از او طلاق گرفته در یک ویلا در شهر ” ابهاء ” زندگی می کنند .

او هیچگاه از محل اقامت خود خارج نمی شود ولی همسر او با روبنده و نقاب از ویلا خارج و ما یحتاج روزانه را از نزدیکترین سوپرمارکت تهیه و به سرعت برمی گردد.

بن علی چند روزی است که در حال تدوین کتاب “خدمات من به مردم و قضاوت تاریخ ” است و قصد دارد این کتاب را برای روشن شدن افکار عمومی به چاپ برساند.

خبرنگار البیان می افزاید : اکنون مشخص شده که شایعه سکته مغزی بن علی کاملا ساختگی است اما این روزها او برای آرام بخشی ناچار است چندین نوع دارو مصرف کند.

او همواره کتاب ” لاتحزن ” ( نگران مباش ) تالیف ” عائض القرنی ” مبلغ وهابی را می خواند و با صدای نماز جماعت مسجد نزدیک ویلای خود وضو گرفته و به اقامه نماز جماعت می پردازد !

او در جای جای کتاب خود از توطئه گران و خائنین به تونس سخن گفته و معتقد است که توطئه ای جهانی و عربی موجب شد که از ادامه خدمت به آفریقا و ملت تونس بازماند.

لیلی الطرابلسی همسر بن علی نیز در کنار او و در حالت قهر و طلاق غیر رسمی است و امور مربوط به خرید و پذیرایی از شوهر فراری و مریض احوال خود را عهده دار است.

   


نظرات()   

نیک لینک

به روزترین وبلاگ ایرانی