تبلیغات
نیک لینک - تازه‌ ترین انتقادات دایی از مخالفان پرسپولیس
شنبه 3 اردیبهشت 1390  05:09 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: نیکتا

من به این مطبوعات که انتقام شکست با استیل‌آذین گرفته شد و یا آه آنها دامن ما را گرفت کاری ندارم مهم نتیجه ای بود که ما گرفتیم. متاسفانه سر یک اوتی که ما انداختیم و امتیازهایی که ما از استیل آذین گرفتم جار و جنجال هایی برپا شد. متاسفانه برخی آمدند این جارو جنجال ها را مطرح کردند تا بر نتایج و عملکرد ضعیف خود سرپوش بگذارند.
مهر: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه برخی مخالفان پرسپولیس به دنبال بیراهه بردن این تیم هستند گفت: متاسفانه انتقادات و حاشیه سازی ها علیه پرسپولیس زیاد است و من باید یک تنه مقابل حاشیه سازان بایستم و پاسخ کمیته انضباطی،رسانه ها، بازیکنان و … را بدهم.

علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت تهران که بعدازظهر امروز در محل سازمان لیگ برتر برگزار شد با بیان این مطلب افزود: آقای حسین فرکی بزرگتر من بوده و سالها در تیم ملی از ایشان چیزهای زیادی یاد گرفتم و امروز در محضرشان درس پس می دهم.

وی در ادامه از محرومیت و مصدومیت بازیکنان تیمش در بازی مقابل نفت یاد کرد و گفت: آسیب دیدگی و محرومیت بازیکنان دست ما را بسته با این حال سعی می کنیم فردا با تمام قدرت و توان مقابل تیم نفت صف آرایی کنیم. من به توانایی بازیکنانم که جایگزین نفرات اصلی خواهند شد این بار انتقاد دارم و امیدوارم از بازی مقابل نفت ۳ امتیاز را بگیریم.

دایی از حساسیت دیدارهای هفته های پایانی لیگ برتر یاد کرد و گفت: در حال حاضر تعدادی از تیم ها برای قهرمانی، گروهی دیگر برای سهمیه لیگ قهرمانان و تیم های باقیمانده برای ماندن در لیگ برتر می جنگند به همین خاطر حساسیت ها زیاد شده و همه تیم ها برای ۳ امتیاز می جنگند.

سرمربی تیم پرسپولیس با تعریف و تمجید از تیم نفت و اینکه تیم حسین فرکی نسبت به دور رفت مسابقات لیگ برتر بهتر بازی می کند و نتایج خوبی کسب کرده است افزود: مقابل این تیم بازی سختی پیش رو داریم اما به دنبال برد هستیم و یک امتیاز بازی ما را راضی نمی کند.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر که در خصوص جایگاه سرخپوشان در پایان فصل سئوال پرسید گفت: بدون شک دوست داریم در پایان مسابقات لیگ برتر جزء سه تیم بالای جدول باشیم و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست آوریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شایعه مذاکره اش با تیم داماش گیلان گفت: اصلا و ابدا با تیم داماش مذاکره نکرده ام تا زمانی که من با باشگاه پرسپولیس قرارداد داریم با هیچ تیمی مذاکره نخواهم کرد. قطعا قراردادم تمام شد شرایط را می سنجم و هر کجا که بهتر دیدم آن زمان تصمیم می گیرم که قرارداد امضا کنم یا خیر. البته باید این نکته را ذکر کنم که آقای عابدینی همیشه نسبت به من لطف داشته و من نمی توانم این موضوع را کتمان کنم.

دایی همچنین در پاسخ به خبرنگار مهر که پرسید “آیا با باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد مذاکره کرده اید؟” گفت: با باشگاه پرسپولیس هم هیچ مذاکره ای نکرده ام در عین حال شرایطم با روزی که به پرسپولیس آمدم خیلی متفاوت است و قطعا باشگاه هم برای مذاکره و امضای قرارداد با من شرایط ویژه و تازه ای خواهد داشت شرایط من و باشگاه نسبت به روزی که آغاز همکاریمان بود بسیار تفاوت کرده است اگر قرار بر تمدید قرارداد شد قطعا مذاکره می کنیم و در آن شرایط بهترین تصمیم را اتخاذ خواهم کرد.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر که شرایطش را برای تمدید قرارداد با باشگاه پرسپولیس را جویا شد گفت: الان این کنفرانس مربوط به بازی با نفت است و کنفرانس خبری من نیست. من فقط امروز باید در مورد بازی فردا با نفت اظهار نظر کنم من پاسخ سئوال شما را در خصوص تمدید قرار داد و مذاکره با باشگاه داماش دادم تا بی احترامی نکرده باشم در عین حال دیگر صلاح نمی دانم در خصوص تمدید قرارداد و ادامه همکاری با باشگاه پرسپولیس در این نشست صحبت کنم.

خبرنگاری از علی دایی پرسید آیا برای کاهش محرومیت رضا نورمحمدی اقدامی صورت داده اید، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ گفت: دایی که نمی تواند برای کاهش محرومیت نورمحمدی اقدامی کند! من فقط می توانم بگویم و گفته ام این محرومیت ناحق بود. بازیکنانی که در این مسابقه عامل جنجال بودند برای دو ماه یعنی ۴ بازی محروم شدند آن وقت نورمحمدی که هیچ درگیری نداشته است برای دو ماه و حداقل ۵ بازی محروم شده چرا که ما نسبت به تیم استیل آذین حداقل یک بازی بیشتر در جام حذفی داریم.

سرمربی پرسپولیس محرومیتی که برای رضا نورمحمدی در نظر گرفته شده است را ناحق خواند و گفت: بازیکن خارجی تیم استیل آذین در زمین مسابقه هر کاری خواست انجام داد بازیکنان این تیم در مقابل چشم داور بازیکنان ما را می زدند آنوقت داور از کنار این صحنه ها گذشته و به علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ما کارت زرد نشان می دهد. من مانده ام چرا به این بازیکن اخطار داد؟ چرا داور رضا نور محمدی را از زمین اخراج کرد؟ بازیکن تیم ما به خاطر اینکه بعد از گلزنی شادی کرده است محروم شده؟ آیا جریمه شادی کردن محرومیت است؟ اگر کمیته انضباطی مدعی است که آرفی به خاطر تمسخر تیم مقابل باید محروم شده این بحثی جداست اما اعتقاد دارم حرکت او نباید جریمه کمیته انضباطی را به دنبال می داشت.

دایی در ادامه افزود: من خودم شاهد بودم رحمان احمدی در دقایقی پایانی دیدار با استیل آذین انواع و اقسام ناسزاها را شنید با این حال این بازیکن یک جلسه از همراهی با تیم ما محروم شده چرا کمیته انضباطی این جرایم را در نظر گرفته است؟ ما خودمان از این آرا شاکی هستیم و خواستار تجدید کمیته انضباطی می باشیم.

وی با تاکید بر اینکه از ابتدای فصل محرومیت ها، مصدومیت و اشتباهات داوری به تیم پرسپولیس ضربه زده است گفت: من از طریق روزنامه و رسانه ها در جریان محرومیت ها قرار گرفتم و باخبر شدم که چه جرائمی برای نفرات تیم ما در نظر گرفته اند.

خبرنگاری از علی دایی در خصوص تیتر برخی از رسانه ها پرسید که مدعی شده بودند “آه استیل آذینی ها در دیدار با بنیاد کار دامن پرسپولیس را گرفت” و این تیم متحمل شکست سنگین شد، که علی دایی در پاسخ گفت: من به اینکه سایت ها چه تیتری زده اند کاری ندارم و اعتقاد دارم آنچه در داخل زمین صورت می گیرد به همان چارچوب زمین مسابقه بر می گردد و حرف را باید در زمین زد. اینکه در سایت ها و روزنامه ها چه حرفی می زنند به من مربوط نیست مگر من می توانم جلوی شما رسانه ها را بگیرم ماشاءالله در این مملکت آنقدر سایت و روزنامه زیاد است که من وقت نمی کنم دنبال این بروم که در مورد من و تیمم چه چیزهایی نوشته اند. تنها کاری که می توانم انجام دهم این است که اگر نسبت به بی حرمتی روا داشتند و مسائلی غیرفوتبال مطرح کرده اند از خود دفاع کنم که تا امروز هم چنین کرده‌ام.

وی افزود: مملکت ما مملکتی آزاد است و هرکس هر چیز که دلش می‌خواهد می نویسند به ویژه در رسانه های ورزشی که هر چه می‌خواهند می نویسند و می گویند. متاسفانه کارشناسان و غیر کارشناسان هر چیزی که می توانند می گویند متاسفانه برای مقابله با اینها از دست از من بزرگترها هم چیزی بر نمی آید چه برسد به من.

دایی خاطرنشان کرد: من به این مطبوعات که انتقام شکست با استیل‌آذین گرفته شد و یا آه آنها دامن ما را گرفت کاری ندارم مهم نتیجه ای بود که ما گرفتیم. متاسفانه سر یک اوتی که ما انداختیم و امتیازهایی که ما از استیل آذین گرفتم جار و جنجال هایی برپا شد. متاسفانه برخی آمدند این جارو جنجال ها را مطرح کردند تا بر نتایج و عملکرد ضعیف خود سرپوش بگذارند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از برخی کارشناسان گفت: کسانی که امروز کارشناسی می کنند شما بروید بررسی کنید ببینید اینها در زمانی که از فوتبال پستی داشتند چه کاری انجام دادند کدام مقام را آوردند که امروز از همه ایراد می گیرند؟ متاسفانه هر کس هر چه می‌خواهد در تلویزیون و روزنامه می گوید یک بار بروید کارنامه اینها را بررسی کنید همین ها که روزی مدیر پرسپولیس بودند برای این تیم چه کردند به غیر از اینکه میلیون ها تومان بدهی به جای گذاشتند. منظور من فقط پرسپولیس نیست در باشگاه های دیگر چه کاری انجام دادند؟

وی افزود: من کاری ندارم فلانی در سایت چه نوشت و چه کاری کرد اما اعتقاد دارم کسی که انتقاد می کند باید بگوید خودش چه کاری انجام داده است؟ اینها چه کارنامه ای دارند که تا ما یک باخت می گیریم هزار و یک ایراد می گیرند و حرف و حدیث بوجود می آورند؟

دایی افزود: خدا را شکر همه ما فوتبال روز دنیا را دنبال می کنیم. شما امروز ببنید چه تیم های بزرگی با چه پیشینه ای امروز نمی توانند آنطور که باید و شاید نتیجه بگیرند آیا در کشورهای آنها هم فقط انتقاد می کنند.

وی تاکید کرد: برای موفقیت یک تیم خیلی ابزارها لازم است که ما متاسفانه از خیلی از آنها فاصله داریم. متاسفانه همه ما حتی من فقط دنبال جار و جنجال هستیم تا با استفاده از آن ضعف های خود را پنهان کنیم. در فوتبال ایران متاسفانه به جای انجام کارهای اصولی فقط به دنبال جنجال و حاشیه هستیم و کسی به اصول فوتبال کاری ندارد.

سرمربی تیم پرسپولیس حاشیه سازی را بر عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس تاثیر گذار خواند و گفت: مطمئنا حاشیه سازی بر عملکرد تیم تاثیرگذار است من از سازمان صدا و سیما انتظار ندارم که یک خبر دروغین اعلام کند. دایی این جملات را در واکنش به خبری مطرح کرد که امروز از رادیو منتشر شده بود مبنی بر اینکه ۱۰ درصد از رقم قرارداد بازیکنان پرسپولیس کاسته شده است.

وی در این خصوص خاطرنشان کرد: صدای جمهوری اسلامی که دم از عدالت و راستگویی می زند و دنبال راستی و راستگویی است چرا باید یک چنین خبر دروغی را اعلام کند؟ من امروز سر تمرین رفتم و در محل تمرین با یک لشکر شکست خورده روبرو شدم. من باید به مسائل فنی برسم یا اینکه مسائل روحی و روانی بازیکنان را برطرف کنیم؟ مگر یک بازیکن چقدر می گیرد که باید ۱۰ درصد از رقم قرارداد ش کسر شود. کجای قانون گفته که یک باشگاه می تواند ۲۰ درصد از رقم قرارداد بازیکنانش را کاهش دهد.

دایی افزود: حال اینکه من از صدا انتقاد کردم از فردا شروع می کنند از من انتقاد کردن و اینکه تیمم چگونه بازی کرد و چطور نتیجه گرفت و هزار حرف و حدیث بوجود می آورند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه خطاب به رسانه ها گفت: ابتدا باید صحت و درستی اخبار را مطمئن شوید بعد آن را منتشر کنید. مگر سایت باشگاه یا مدیر عامل پرسپولیس خبر جریمه ۱۰ درصدی را مطرح کرده که صدای جمهوری اسلامی این خبر را اعلام کرده است؟ متاسفانه هیچ کس پاسخگوی آن نیست و من باید به شخصه بازیکنان را متقاعد کنم که این خبر درست نیست و باشگاه اگر بخواهد از قرارداد شما کم کند باید به صورت قانونی عمل کند.

دایی با تاکید بر اینکه خبر دروغ جریمه بازیکنان را امروز در محل تمرینات متوجه شده است گفت: چندی پیش ۱۰ درصد از رقم قرارداد بازیکنان کم شد اگر قرار باشد ۱۰ درصد هم اینجا کم شود، ۲۰ درصد هم که بازیکنان در پایان فصل و در صورت جدایی از تیم بپردازند و رقمی را هم باید برای مالیات بدهند در این صورت یک بازیکن به باشگاه هم بدهکار هم خواهد شد و به قول بازیکنان در پایان فصل باید یک پولی بدهند و بروند.

وی خاطرنشان کرد: من امروز ۱۵ دقیقه برای بازیکنان حرف زدم و گفتم چنین مسئله ای درست نیست و تاکید کرد برای جریمه من باید به باشگاه گزارش کنم که تا به امروز چنین کاری نکرده ام من اعتقاد دارم که بازیکنانم نهایت توان خود را نشان داده اند و توانایی هایشان همین است با این شرایط دیگر نیازی به جریمه نیست.

وی همچنین تصریح کرد: مگر می شود به خاطر یک باخت از قرارداد بازیکنان ۱۰ درصد کم کرد؟ اگر اینچنین باشد تیم هایی که در حال سقوط به لیگ دست اول هستند در پایان فصل باید یک چیزی هم باز بازیکنانشان بگیرند. اعتقاد ما بر این است که جریمه باید همپای پاداش باشد و اگر جریمه ای برای بازیکنی در نظر گرفته می شود به او باید پاداش هم داد ما یک بار ۴۰۰ هزار تومان به بازیکنان خود پاداش دادیم هزار و یک حرف و حدیث بوجود آمد.

دایی با تاکید بر اینکه برخی ها مسائلی عنوان می کنند که به عقل جور در نمی آید اظهار داشت: طرح این مسائل جز ضربه زدن به پرسپولیس و به بیراهه کشاندن ما چیزی ندارد متاسفانه همه به حواشی می پردازند و هیچ کس دنبال این نیست ک به تیم ما آرامش بدهد. من سرمربی هم باید یک تنه مقابل هم بایستم. جواب کمیته انضباطی را بدهم، جواب بازیکن را بدهم جلوی حاشیه سازی را بگیرم.

دایی با کنایه به مخالفان: مثل برخی به پرسپولیس نچسبیده‌ام

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: چطور افراد ممنوع الورود با بلیت “VIP” وارد ورزشگاه می‌شوند و علیه ما شعار می‌دهند؟

علی دایی در ادامه نشست خبری خود افزود: من مانده ام شخصی که ممنوع الورود به ورزشگاه است با ماشین شخصی خود وارد ورزشگاه می شود و جلوی اتوبوس تیم ما بیاید چطور آقایان به این افراد اجازه ورود به ورزشگاه می دهند؟ چه کسی دنبال کار اینهاست؟ این آقایان که ممنوع الورود هستند با بلیت وی آی پی وارد ورزشگاه می شوند. من تا به امروز برای برادرانم و خانواده ام که در تمام بازی ها در ورزشگاه حضور دارند یک کارت پارکینگ نگرفته ام این آقایان چطور می توانند خیلی راحت وارد ورزشگاه شوند. متاسفانه برخی آقایان که منافع شان در گرو این افراد است دنبال کارشان هستند تا بیایند داخل ورزشگاه در جایگاههای ۲۱ ، ۲۲ و ۲۳ علیه من شعار دهند.

دایی تاکید کرد: به دین، به پیغبر مردم علیه من شعار نمی دهند اینها را از ورزشگاهها جمع کنید آنوقت ببینید چه کسی علیه دایی شعار می دهد برخی ها قدرت را در وجود این آقایان می بینند چون از این آقایان خواسته اند کارهایی برایشان انجام دهند که انجام شده است. امروز ناچارند به این افراد باج بدهند اما دایی که تاکنون” دوزار” برای کسی خرج نکرده به اینها باج نمی دهد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: چطور مردم در هر نظرسنجی که در تلویزیون برگزار می شود زمانی که در مورد من باشد با بیشترین آرا بنده را انتخاب می کنند اما در ورزشگاه علیه من شعار می دهند. اینها کدام مردم هستند که در انتخاب برترین ها دایی را بر می گزینند بعد علیه دایی شعار می دهند. متاسفانه در ورزشگاهها در جاهایی شعار می دهند که این آقایان حضور دارند. آقایانی که من فیلم و تصویرشان را دارم که تماشاگران را تحریک می کنند.

وی با ابراز تاسف از اینکه اینگونه مسائل در فوتبال می گذرد افزود: من غصه فوتبال را می خورم و مطمئنا تا زمانی که این افراد به فوتبال و باشگاه پرسپولیس چشبیده‌اند نه فوتبال ما رشد می کند و پرسپولیس.

دایی یادآور شد: طی چند سال گذشته تیم پرسپولیس فقط یک بار آن هم در سال ۸۶ قهرمان شده. قبل و بعد این سال پرسپولیس چه نتایجی کسب کرده؟ این تیم که بهترین مربی جهان به قول شما دنیزلی را داشته با این مربی چه نتایجی را گرفته است؟ ما چه نفراتی داریم و چه نتایجی گرفته ایم. شما مقایسه کنید همین تیم پرسپولیس را با تیمی که در سال ۸۶ قهرمان شد و بازیکنانی که آن تیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اظهارات مهدی مهدوی کیا که گفته بود پرسپولیس واقعی تیم زمان استانکو بود که در ورزشگاه آزادی ۵ گل به تیم آلیمای قزاقستان زد گفت: مهدوی کیا درست می گوید آن پرسپولیس، پرسپولیس واقعی بود. تیمی که ۱۳ بازیکن ملی پوش داشت و حتی نفرات ذخیره نشینش هم ملی پوش بودند اما امروز پرسپولیس چند ملی پوش دارد ما در جام ملت ها چند بازیکن ملی پوش داشتیم. دو تا که فقط یک نفر از آنها فیکس تیم ملی بود.

وی بازیکنان پرسپولیس را نسبت به گذشته این تیم غیر قابل مقایسه خواند و گفت: از همین آقای فرکی بپرسید زمانی که مربی تیم ملی بودند از پرسپولیس و استقلال چند بازیکن در تیم ملی حضور داشتند چند بازیکن از اروپا به اردوی تیم ملی می آمدند که سابقه بازی در پرسپولیس و استقلال را داشتند با این شرایط معلوم است که مردم دنبال آن پرسپولیس هستند.

دایی با یادآوری اینکه از ابتدای فصل نفراتی که می خواسته به عضویت تیم پرسپولیس در نیامده اند افزود: من در ابتدای فصل یک سری بازیکن می خواستم که نتوانستیم جذب کنیم در نیم فصل هم نفرات مورد نظرم را هم نتوانستیم بگیریم می خواهید اسامی آنها را بگویم الان موقعش نیست که بگویم اما مهره هایی که ما می خواستیم با قیمت های بیشتر به دیگر باشگاهها رفتند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید دوباره بر اینکه نمی تواند وارد زمین شده و مشکلات تیمش را حل کند افزود: در دقایق پایانی با بنیاد کار بازیکن ما از دو قدمی توپ را گل نکرد و همان توپ آمد و وارد دروازه ما شد. شاید اگر آن توپ گل شده بود این حرف و حدیث ها بوجود نمی آمد چرا که ما ۱۰ نفره بازی را مساوی می کردیم و کسی به خود اجازه نمی داد حرفی بزند . قشنگی فوتبال به همین است آقایان! اجازه دهید کارمان را بکنیم.

وی یکی از مشکلات پرسپولیس را نبود ثبات مدیریتی خواند و گفت: متاسفانه مدیر عامل این باشگاه نمی داند برای سال آینده هست یا نه. به همین خاطر فقط برای یکسال برنامه ریزی می کند. شما به یک مدیر اجازه دهید ۵ سال یک تیم را اداره کند ببینید چه کارهایی را انجام می دهد. این باشگاههایی که امروز موفق هستند ببینید تمامی آنها ثبات مدیریتی داشته اند و البته از نظر مالی هم شرایطشان مطلوب بود که اگر در این مورد صبحت کنم می گویند به شما ربطی ندارد.

دایی در واکنش به افرادی که می گویند علی دایی خود تیم پرسپولیس را بسته و باید پاسخگوی نتایج این تیم باشد گفت: من تیم را به چه بسته ام. در ابتدای فصل یک عده بازیکن را در اختیار من قرار دادند و گفتند باید با جذب تعدادی بازیکن جدید تیم را تقویت کنم اگر نسبت به بازیکنان جدیدی که من گرفتم انتقادی وجود دارد می پذیرم و اگر اعتراضی به آنهاست قابل قبول است اما آنها در این فصل از بهترین های پرسپولیس بودند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با طرح این موضوع که می تواند خیلی از حرفها را عنوان کرد گفت: همه دنبال این هستند که سال آینده دایی به کجا می رود و چه کسی به پرسپولیس می آید. من ذهنم را به این چیزها خسته نمی کنم و اصلا به این مسائل فکر نمی کنم چرا که خودم را وابسته به پرسپولیس نمی دانم کسی که وابسته و چسبیده به تیم باشد از اینکه بفهمد قرار است مربی دیگری بیاید می ترسد نه من که اعتقاد دارم اگر از تیمی بروم فردایم قطعا بهتر از امروز خواهد بود.

وی از اهالی فوتبال خواست به اصل این ورزش بپردازند و گفت: دنبال فوتبال باشید نه دنبال حواشی. متاسفانه ۹۰ درصد فوتبال ما را حواشی گرفته و کمتراز ۱۰ درصد آن شامل فوتبال می شود.

دایی با انتقاد از افرادی که بحث بازی جوانمردانه را پس از دیدار پرسپولیس و استیل اذین مطرح کردند گفت: متاسفانه برخی ها معنای فیرپلی را نمی دانند و اظهار نظر می کنند. اصلا در فوتبال دنیا اتفاقاتی که در فوتبال ایران رقم می خورد به وقوع نمی پیوندد که بخواهیم ببینیم آنجا بازی جوانمردانه رعایت می شود یا خیر. متاسفانه هرکس هر برداشتی که در این زمینه داشته باشد مطرح می کند اما من که عضو فیفا هستم و فیفا از من نظر می خواهد نباید در این مورد اظهارنظر کنم و اگر هم اظهار نظر کنم از دید آقایان نادرست است. آقایان برای خود هزاران تعبیر و حرف مطرح می کنند در حالی که نمی دانند معنی بازی جوانمردانه چیست و اصلا بازی جوانمردانه در چه مواقعی باید رعایت شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: ما حرکت جوانمردانه را متقابل با حرکتی جوانمردانه انجام خواهیم داد مگر زمین فوتبال خیابان است کسی به شما چیزی بگویم جوانمردی کرده و از کنار آن بگذرید. اینجا زمین فوتبال است پاداش خلاف در زمین فوتبال را که با بازی های جوانمردانه نمی دهند متاسفانه می آیند برای خود هزار و یک حرف و حدیث در می آورند و تعبیر می کنند و کار ما را زیر سئوال می برند.

وی گفت: یعنی اگر استیل آذین یک امتیاز دیدار هفته گذشته را می گرفت به رده ۱۶ یا ۱۷ جدول صعود می کرد چرا همه فوتبال را ول کردند و فقط به حواشی چسبیده اند چرا نمی پردازند به اینکه یک نفر میلیاردر که از خود هزینه کرده تیمش به مشکل خورد و در خطر سقوط در لیگ دسته اول است متاسفانه خیلی از ما حاضر نیستیم ۱۰ هزار تومان از جیبمان خرج کنیم حتی یک آبمیوه از جیب خود برای دیگران بخریم اما فردی که چون هدایتی مردانگی کرده و از جیب خود میلیاردها تومان برای این فوتبال هزینه کرده است اما شرایط برای او به گونه ای رقم خورده ناچار به خداحافظی از ورزش شده است چرا هیچ کس به او کم و همفکری نمی کند تا دلسرد نشود. او مردانگی کرده و از خود هزینه کرده است.

دایی گفت: به جایی که به این بپردازیم چه اتفاقاتی در دیدار پرسپولیس و استیل آذین رقم خورد و این دو تیم را زیر سئوال ببریم بهتر است به هدایتی کمک کنیم تا در فوتبال بماند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد:. متاسفانه افرادی دم از اخلاق می زنند که بویی از اخلاق نبرده اند. اخلاق این نیست که من جلوی تلویزیون سرم را پایین بیاندازیم و خود را مظلوم نشان دهم اخلاق بازتاب رفتار و حرکات ما در جامعه است.

   


نظرات()   

نیک لینک

به روزترین وبلاگ ایرانی