تبلیغات
نیک لینک - تغییر ساعات کار کارکنان دستگاه‌های اجرایی مستقر تهران
شنبه 3 اردیبهشت 1390  02:02 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: نیکتا

بخشنامه تعیین ساعات کار کارکنان دستگاه‌های اجرایی مستقر در تهران ابلاغ شد

معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ساعات کار کارکنان همه دستگاه‌های اجرایی مستقر در کلانشهر تهران را ۸ صبح تا ۱۴:۳۰ ابلاغ کرد.

شهر: نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در بخشنامه‌ای اعلام کرد: نظر به نتایج مثبت حاصله از اعمال سیاست‌های کاهش تردد وسایط نقلیه و به تبع آن کاهش آلودگی هوای تهران و تداوم این رویه در جهت تضمین بهداشت و سلامتی شهروندان ساکن در کلانشهر تهران ساعات کار کارکنان همه دستگاه‌های اجرایی مستقر در کلانشهر تهران تا اطلاع‌ ثانوی با رعایت نکات زیر از ساعت ۸ صبح تا ۱۴:۳۰ تعیین می شود.فروزنده در این بخشنامه تأکید کرده است حتی‌الامکان در ساعات کاری تعیین شده، از برگزاری همایش ها و جلسات غیرضرور به منظور اجرای مأموریت‌های محوله و پاسخگویی به امور ارباب رجوع، جلوگیری شود.

همچنین امور اجرایی از طریق پیش خوان هر دستگاه و خدمات الکترونیک بدون وقفه به مردم و ارباب رجوع با سرعت و دقت ارائه شود.

فروزنده تاکید کرد، مشاغل و فعالیت‌های قابل دور کاری، ترجیحاً دورکار شوند و دستگاه‌ها موظفند به تعهد خود درخصوص دورکاری اقدام و نتیجه را به این معاونت گزارش کنند.

در این بخشنامه همچنین آمده است با توجه به کاهش ساعات کاری روزانه و فقدان توجیه ارائه وعده غذا، توزیع و ارائه غذای روزانه ممنوع می‌باشد.

ساعات کار روزانه کارکنان بانک‌ها، مراکز نظامی و انتظامی همچنین مراکز آموزشی و بهداشتی و درمانی و نیز خدماتی که به صورت نوبتی و شیفتی انجام می‌پذیرد، وفق مقررات مربوطه خواهد بود.

icon برچسب ها:

   


نظرات()   

نیک لینک

به روزترین وبلاگ ایرانی